Management

DIRECTOR GENERAL: Cristian Taranu E-mail:cristian.taranu@umex.ro

DIRECTOR ADJUNCT: Riad Mardini E-mail:riad.mardini@umex.ro

DIRECTOR COMERCIAL: Daniel Sternberg E-mail:daniel.sternberg@umex.ro

DIRECTOR TEHNIC: Stelian Lupescu E-mail:stelian.lupescu@umex.ro

DIRECTOR EXPLOATARE: Petre Sintea E-mail:petre.sintea@umex.ro

DIRECTOR FINANCIAR: Irina-Doinita Voineagu E-mail:doinita.voineagu@umex.ro

DIRECTOR IMPORT - EXPORT: Ender Osman E-mail:ender.osman@umex.ro

S.C. UMEX S.A. CONSTANTA
Romania, Constanta Port, Dana 44
Tel: +40 241512493(4)
Fax: +40 241512496
e-mail: umex@umex.ro

Evenimente & Dezvoltare

20.03.2019
In Ianuarie 2019 am achizitionat 2 macarale mobile Liebherr LTM1130-5.1 (130 to capacitate fiecare), macaralele urmeaza a fi folosite preponderent pentru operatiuni in terminal.
[citeste mai mult]